ITeye projektowanie i tworzenie stron internetowych

Strona główna >
Kontakt

Kontakt

Dane kontaktowe

Skontaktuj się

Zapraszam do kontaktu osoby, które są zainteresowane budową swojej strony internetowej, ale i agencje marketingowe, które chciałyby nawiązać współpracę.

Sprawdź, najczęściej zadawane pytania (FAQ), może tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. 

Formularz kontaktowy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, to zależy od stopnia zaawansowania i rozbudowania strony. U mnie według cen katalogowych, strony zaczynają się od 1199 zł w pełnym pakiecie. Jednak jestem elastyczna i zależy mi na dostosowaniu się do Twoich potrzeb finansowych, dlatego skontaktuj się ze mną bezpośrednio, wspólnie opracujemy pakiet dla Ciebie.  

Na rynku jest wielu hostingodawców, wybierz tego, który ma dobry stosunek jakości do ceny, ma dobre wyniki w speedtestach (zwłaszcza jak chodzi o parametr TTFB) i posiada dobry support. 

Dla swoich Klientów, zapewniam hosting i zarejestrowanie nowej domeny na rok czasu w LH.pl.

Kod rabatowy 20% w lh.pl:

LH-20-162297

Tak, jeżeli robię dla Ciebie stronę od początku do końca, to takie szkolenie online masz w cenie. 

Tak, strona będzie zbudowana na WordPressie przy użyciu Elementora albo Divi, których obsługa polega na metodzie "przeciągnij i upuść".

Jedna większa, to znaczy całkowita zmiana layout'u, po zaprezentowaniu pierwszej wersji strony. Natomiast pozostałe poprawki, po zakończeniu strony - do 2 emaili. Jednak pamiętaj, że zależy mi na dobrej komunikacji z Tobą, na każdym etapie budowy strony. Dobra komunikacja w trakcie projektu oznacza mniej poprawek.

Nie. Jednak podczas budowania strony, zwracam uwagę na podstawowe zasady optymalizacji strony, to znaczy na przykład na hierarchię nagłówków, wagę obrazków i ich nazewnictwo. Konfiguruję specjalną wtyczkę pod SEO, która pozwala na edycję meta opisów, tytułów  oraz posiada wbudowane instrukcje, które kierują krok po kroku, jak można uzyskać lepszą pozycję w wyszukiwarce. 

Podczas budowania strony, na życzenie Klienta, mogę również współpracować z jego agencją SEO, która wyśle wytyczne, które uwzględnię na stronie już na etapie jej budowy/przebudowy. 

W zależności od stopnia zaawansowania, ale średnio przy standardowych stronach to jest ok. 30 dni od otrzymania wszystkich materiałów.

To zależy od potrzeb Twojej strony i wyboru pakietu. Przy tworzeniu strony, będziesz miał do wyboru narzędzie Divi lub Elementor Pro. Licencja Divi jest dożywotnia i zawsze w cenie, natomiast Elementor Pro jeżeli jest to na rok. 

Tak, mogę i korzystam wtedy z ChatGBT, jednak uważam, że nikt tak dobrze nie zna Twojej firmy, jak Ty sam/sama. To Ty wiesz najlepiej jaka jest historia powstania firmy, czym się wyróżniasz na rynku, jaką masz wizję na rozwój biznesu, jaka jest Twoja grupa docelowa. ChatGBT może nam pomóc to wszystko przeredagować, ale im więcej Ty dasz od siebie Tym z pewnością efekt końcowy będzie lepszy.