ITeye projektowanie i tworzenie stron internetowych

Strona główna >
O mnie

O mnie

Zdjęcie, Moniki Mycy, która jest właścicielem strony iteye oraz zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron.
0 +
lata doświadzcenia
ozdobnik
ITeye

Monika Myca

Gdów to moje centrum dowodzenia. Z tego powodu staram się  wspierać firmy lokalne i okolice (Myślenice, Wieliczka oraz Kraków), ale dzięki możliwością online, mogę działać na terenie całej Polski. 

Wizja

Stworzenie strony internetowej, która będzie wyjątkowa i funkcjonalna, przyciągająca uwagę odwiedzających i przekształcająca ich w stałych Klientów. 

Misja

Zrozumienie unikalnej tożsamości każdej marki i przekształcenie jej w wirtualną wizytówkę, która zachwyci odwiedzających i zbuduje zaufanie do firmy.

Każdy nowy projekt to dla mnie wyzwanie,  które motywuje mnie do ciągłego doskonalenia się i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Jednocześnie wiem, że każdy  projekt ma nie tyko unikalne wymagania, ale i budżet, dlatego moim głównym celem jest dostarczenie Ci nowoczesnej, funkcjonalnej i estetycznie zaprojektowanej strony, która spełni te wymagania.  Moje podejście do projektowania stron zakłada balans,  wyważenie funkcjonalności, estetyki i efektywności w przystępnych cenach, by Twoja firma mogła skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwoju biznesu.

Współpraca ze mną oznacza bezpośrednią komunikację, a Twoje cele i wizje są dla mnie priorytetem. Chcę poznać Twoją firmę, jej filozofię i cele, aby móc stworzyć stronę, która doskonale oddaje charakter Twojego biznesu. Jestem przekonana, że najlepsze efekty osiąga się dzięki współpracy, dlatego otwartość na sugestie i Twoje potrzeby jest dla mnie kluczowa. Wspólnie ze mną będziesz na bieżąco z postępem projektu, a Twoje zaangażowanie pozwoli mi lepiej dopasować stronę do Twoich oczekiwań.  

Terminowość. Praca jako feelancer umożliwia mi swobodę zarządzania czasem, jednak rozumiem,  jak cennym zasobem jest czas, dlatego zawsze staram się dotrzymywać ustalonych terminów. Dzięki mojej dobrej organizacji, możesz być pewien, że projekt zostanie dostarczony terminowo, bez niepotrzebnego przeciąganiu czasu ani kosztów.   

myca.monika
ozdobnik
gdow strony internetowe
Fabryka pomysłów

ITeye

To wytwórnia moich pomysłów na nowoczesne i intuicyjne strony internetowe. Liczy się jakość i funkcjonalność budowanych stron internetowych, a moim celem jest nie tylko ładny design Twojej strony, ale i łatwość w jej obsłudze.

Rzuć okiem na moje dotychczasowe projekty w zakładce „portfolio”. Niezależnie od tego czy potrzebujesz prostego bloga, czy rozbudowanego sklepu internetowego, jestem gotowa podjąć nowe wyzwanie i stworzyć dla Ciebie stronę, która przyciągnie uwagę i sprosta Twoim wymaganiom.

OPINIE

Jak się ze mną pracuje?

Bardzo polecam! Profesjonalnie stworzona strona, świetne podpowiedzi, spełnienie wszystkich moich sugestii i wyobrażeń w 100%. Do tego rewelacyjna opieka strony po uruchomieniu oraz jasne i czytelne instrukcje do samodzielnej edycji. A jeszcze dodatkowo miły i przesympatyczny kontakt. Ze swojej strony polecam z całą odpowiedzialnością! ❤️❤️❤️❤️❤️

Beata

W zakresie stron internetowych współpracuję z Moniką od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Zrozumienie potrzeb klienta, czas realizacji, kontakt oraz efekt końcowy na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebujesz strony wizytówkowej czy sklepu - Monika Ci pomoże. Polecam współpracę.

Grzegorz

Z całą odpowiedzialnością gorąco polecam stronę ITeye za stworzenie profesjonalnej strony internetowej w kreatywny sposób. Dziękujemy i życzymy kolejnych wspaniałych pomysłów 🙂

Anna

Bardzo dziękuję za zaprojektowanie i stworzenie strony. Profesjonalnie i na najwyższym poziomie (bardzo dobry kontakt i szybka realizacja). Piękna strona na miarę oczekiwań ❤️

Jola
Porozmawiajmy
o szczegółach Twojego projektu!